MASTER-CLASS KULTURA CHOVÁNÍ NA JEVIŠTĚ

Demonstrace vašeho talentu na jeviště je vždy velmi zodpovědným a vzrušujícím aspektem tvůrčí cesty jakéhokoliv umělce. Zejména u mladých umělců může chybět schopnost vyrovnat se se stresem.

V průběhu mastek classa Valentiny Au (diplomovaný motivační speaker) se naučíte:

používat moderní uspokojovácí techniky
nalaidit se před představením
nebát scény
vyrovnat se se stresem v každé situaci
věřit svému talentu a schopnostem
najít a rozvíjet svou vlastní motivaci

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout jedinečnou příležitost k účasti, protože master class „Behaviorální kultura na scéně“ je nezbytná pro každého mladého umělce, bez ohledu na jeho zkušenosti.

MASTER-CLASS ZPĚV A HUDEBNÍ NÁSTROJE

Nabízíme master class s José Miguelem Maschietto, který je zaměřen na zlepšení výkonu, vystupování na jevišti, a schopnosti překonat trému a schopnosti soustředit se na úspěch.

MASTER-CLASS MODERNÍ CHOREOGRAFIE

Od dávných dob lidi přitahovála tajemná a fascinující kultura Afriky. A jeden z hlavních rysů africké kultury je africký rytmický tanec.

Seznámte se s zapaleným africkým tancem s choreografem Doris Martinez.

Během master-classu se seznámíte s uměním tance, včetně tanečních technik a stylů 20. a začátku 21. století, vytvořených na základě současného kubánského tance.

MASTER-CLASS LIDOVÁ CHOREOGRAFIE

„V hudbě – život Čech,“ – řekl Bedřich Smetana. Ve skutečnosti hudba hrála od nejstarších dob klíčovou roli v životě a i práci.

České tance jsou neobvykle pestré a výrazně se od sebe liší. Českým tancům patří lehkost, živost, ale spolu s tím i hladkost a čistota.

Zveme Vás ponořit do světa českých lidových tanců s Libuší Královou