VÝSLEDKY FESTIVALU

Grand-PRIX

Vzorný taneční ansámbl „NASTROENIE“, Almetyevsk, Russia

Nominace moderní tanec

Laureate 1 stupně – Vzorní taneční studio moderní plastiky «PLASTILIN». Tomsk, Rusko

Laureate 2 stupně – Ansámbl moderního tance «FORSAGE» (starší skupina). Moskva, Rusko

Laureate 3 stupně – Ansámbl moderního tance «FORSAGE» (mladší skupina). Moskva, Rusko

Diplomant 3 stupně – Ansámbl „Street Dance Studio.Ru“, Praha, Česká Republika

Nominace lidový tanec

Laureate 1 stupně – Vzorný taneční ansámbl „NASTROENIE“, Almetyevsk, Russia

Laureate 2 stupně – Taneční ansámbl «Jaro» (starší skupina), Prague, Czech Republic

Laureate 3 stupně – Ansámbl moderního tance «FORSAGE» (starší skupina). Moskva, Rusko

Diplomant 1 stupně – Ansámbl moderního tance «FORSAGE» (mladší skupina). Moskva, Rusko

Diplomant 2 stupně – Taneční ansámbl «Jaro» (mladší skupina), Prague, Czech Republic

Nominace vokální ansámbl

Diplomant 1 stupně – Dětská hudební škola Almaty. Almaty, Kazakhstán

Nominace instrumentální ansámbl

Laureate 1 stupně – Mladší ansámbl dombristů «KOKIL». Almaty, Kazakhstán,

Laureate 2 stupně – Starší ansámbl dombristů „KOKIL“. Almaty, Kazakhstán

Laureate 3 stupně – Ansámbl „KOKTEM“, Almaty, Kazakhstán

Diplomant 1 stupně – Ansámbl dombristů „ZERDE“, Almaty, Kazakhstán

Nominace solo instrumentál (mladší skupina)

Laureate 1 stupně – Abuov Bekaryz

Laureate 2 stupně – Mukhametkhan Zaukhar and Mukhmetkhan Dilda

Laureate 3 stupně -Usmanova Laura

Diplomant 1 stupně – Kazakbay Tarika

Diplomant 2 stupně – Elemesova Laura, Kudaybergenova Sayana, BeysembekAyanat

Diplomant 3 stupně – Dogalova Alma

Starší skupina:

Laureate 1 stupně – Zhumat Aday

Laureate 2 stupně – Karasheva Kamila

Laureate 3 stupně – Kusainova Zhansaya

Nominace solo zpěv

Laureate 1 stupně – Rakhman Madina

Laureate 2 stupně – Kasymkhan Akhan

Nominace solo tanec

Laureate 1 stupně – Irina Cimbal

Laureate 2 stupně – Кravcov Maksim

Laureate 3 stupně – Makarova Ekaterina

Speciální cena poroty Abdolla Kundyz

Účinkující:

Abish Adilet

Meyerbek Asel

Azhybay Zhaksylyk, Amantay Moldyr, Galimbekova Adema

Serik Madina

Kyrkynbek Ernur, Abdolla Erzat

Kydyrkhan Tolegen

 

GALLERY
« 2 z 7 »