VYSLEDKY FESTIVALU

GRAND PRIX a peněžní cena 1000 euro – Choreografický soubor Kroki

Zvlaštní cena poroty a peněžní cena 100 euro – Dětské divadlo Horizont

Nominace instrumentální solo first steps

Laureat 1 stupně — Maxim Korčmenny

Nominace instrumentální solo mladší skupina

Laureat 1 stupně — Pokrysčenko Danat

Nomiance intrumetální solo střední skupina

Laureat 3 stupně — Šestakova Valeria

Laureat 2 stupně — Pokrysčenko Bohdan

Laureat 1 stupně — Thornton Paulina Jean

Nominace instrumentální solo starší skupina

Laureat 1 stupně — Kuznetsova Katerina

Nominace vokal solo first steps

Diplomant 3 stupně — Agapova Alexandra

Nominace vokal solo mladší skupina

Učinkující — Revkova Jana

Učinkující — Sdvižkova Daria

Učinkující — Semenceva Angelina

Učinkující — Tkačuk Maria

Učinkující — Prokopěnko Alexandra

Učinkující — Bereza Sofia

Učinkující — Solomina Anastasia

Učinkující — Ambatello Polina

Učinkující — Šljucharčuk Alisa

Diplomant 3 stupně — Lučanko Miloš

Diplomant 2 stupně — Linnik Stella

Diplomant 1 stupně — Vavakina Darina

Laureat 3 stupně — Vidiborets Katěrina

Laureat 2 stupně — Begdaj Polina

Laureat 1 stupně — Esajan Inessa

Nominace Vokál solo střední skupina

Učinkující — Jarmoljuk Valeria

Učinkující — Dorošenko Anastasia

Učinkující — Lučanko Maria

Učinkující — Dub Irina

Učinkující — Melničok Oleksandrina

Diplomant 3 — Sukiasjan Smbat

Diplomant 2 stupně — Odosii Volodimir

Diplomant 1 stupně — Raudina Varvara

Laureat 3 stupně — Dontsova Maria

Laureat 3 stupně — Elvira Stepanova

Laureat 2 stupně — Moskvina Elizavěta

Laureat 1 stupně — Čeredničenko Anna

Laureat 1 stupně — Alipova Juliana

Nominace vokální solo starší skupina

Laureat 3 stupně — Mamikonjan Sergej

Laureat 2 stupně — Mozgovaja Elizavěta

Laureat 1 stupně — Krvaschian Jana

Nominace solo tanec fist steps

Laureat 3 stupně — Jarmolčuk Sofia

Laureat 1 stupně — Švec Valeria

Nominace solo tanec mladši skupina

Diplomant 3 stupně — Vojtjuk Daria

Diplomant 1 stupně — Čebotajeva Sofia a Miltenis Kira

Laureat 2 stupně — Senčjuk Solomija

Laureat 1 stupně — Žiljuk Anastasia

Nominace solo tanec střední skupina

Učinkující — Děmina Alina

Diplomant 2 stupně — Bobyr Alena

Diplomant 2 stupně — Lisčjuk Snižana

Diplomant 1 stupně — Dzvonik Sofia

Laureat 3 stupně — Mazur Maria

Laureat 1 stupně — Zaparij Rimma

Nominace solo tanec staší skupina

Diplomant 2 stupně — Tičinska Anna

Diplomant 1 stupně — Lisa Sofia

Nominace divadlo

Laureat 1 stupně — dětské divadlo Horizont

Nominace dětský vokální soubor

Laureat 1 stupně — Comix

Nominace mladežnický vokální soubor

Laureat 1 stupně — Větěr Pěrěmen

Nominace mladežnícký sbor

Diplomant 2 stupně — sbor Anima

Nominace uliční tanec mládší skupina

Laureat 2 stupně – Sportovně choreografický soubor Visinova

Nominace uliční tanec starší skupina

Diplomant 3 stupně — Klub sportovního tance MsJ-Dance

Nominace taneční show mladší skupina

Laureat 1 stupně — Sportovně choreografický soubor Visinova

Nominace taneční show střední skupina

Laureat 1 stupně – Sportovně choreografický soubor Visinova

Nominace lidový tanec mládsí skupina

Laureat 1 stupně – Škola baletu a scenického tance Prima

Nominace lidový tanec střední skupina

Laureat 1 stupně – Škola baletu a scenického tance Prima

Nominace lidový tanec starší skupina

Laureat 3 stupně — Vzorný choreografický soubor Juventa

Laureat 1 stupně — Choreografický soubor Kroki

Nominace lidový tanec dospělé

Laureat 2 stupně — Sundurum

Nominace lidová stilizace starší skupina

Laureat 1 stupně — Choreografický soubor Kroki

Nominace lidová stilizace smichaná skupina

Laureat 2 stupně — Choreografický soubor Zatějniki

Nominace step

Laureat 2 stupně – Škola baletu a scenického tance Prima

Nominace moderní tanec first steps

Laureat 2 stupně — Škola baletu a scenického tance Prima

Nominace moderní tanec mladší skupina

Diplomant 1 stupně – studie moderního tance Positive (trio)

Laureat 3 stupně – Škola baletu a scenického tance Prima

Laureat 1 stupně — Studie moderního tance Positive

Nominace moderní tanec střední skupipna

Laureat 2 stupně — Divadlo tance Street ballet (contemporary)

Laureat 1 stupně – Divadlo tance Street ballet

Nominace moderní tanec smichaná skupina

Diplomant 1 stupně — Show ballet Free Dance

Laureat 2 stupně — Mria

Nominace estradní tanec střední skupina

Diplomant 2 stupně — Studie moderní choreografie Ariški

Laureat 3 stupně – Divadlo tance Street ballet